کتاب بک لینک سازی با تکنیک های کلاه سفید

شروع موضوع توسط administrator ‏می 15, 2019 در انجمن کتاب آموزش سئو فارسی

 1. administrator

  administrator Administrator پرسنل

  بک لینک سازی به روش کلاه سفید
  لینک سازی کلاه سفید نام کتابی است که امروز برای شما دوستداران سئو آماده کرده ایم.

  با مطالعه این کتاب 133 صفحه تمامی راه ها و روش های سئو سفید را خواهید آموخت. توجه داشته باشید انجمن سئو هاب هیچ مسئولیتی در قبال کتاب های آموزش سئو ندارد و تنها کاری که انجام میدهد انتشار آنها به جهت افزایش علم سئو مردم ایران زمین میباشد.

  هدف از قرار دادن این کتاب های آموزشی سئو به صورت رایگان در این بخش صرفاً ایجاد انجمنی جامع و کامل از کتاب های آموزش سئو میباشد.

  در این کتاب شما میتوانید بیاموزید چگونه میتوان لینک سازی سفید انجام داد یا اصلاً لینک سازی سفید چیست و چرا به آنها لینک سازی کلاه سفید گفته میشود.

  لینک کوتاه این صفحه :

  http://bit.do/seobooks | https://bit.ly/2JlOZZa
   

  فایل های ضمیمه:

  آخرین ویرایش: ‏می 15, 2019
 2. ShermanThome

  ShermanThome New Member

  بسم الله الرحمن الرحیم
  الحمد الله رب العالمین
  اللهم صلّ على محمد وآل محمد الأئمة والمهديين وسلم تسليماً
  تا به کی تعدی به حق امام احمد ع و پیروی کور کورانه از سامری دفتر نجف
  اخیرا در یک حرکت مذبوحانه دفتر نجف در ادامه تعدی های خود به حق امام ع با اعلام نام کتاب ’از تو درباره روح می پرسند’ به نا حق بنام امام جعلی و ملعون دفتر نجف- کتابی از امام ع که مدتی پیش توسط انصار پرچم های سیاه مشرقی اعلام شده بود با عنوان ’از تو درباره روح می پرسند’ بزودی چاپ خواهد شد. با انجام این کار امام جعلی دفتر نجف خود و پیروان گمراه را بیش از پیش در ورطه سرگردانی رها کرده است. و دروغ و جعلی بودنش را آشکارتر از همیشه نمایان ساخته است. ای پیروان سامری تا به کی پیروی کورکورانه بیدار شوید شما را به کجا می کشانند مگر شما را چه شده است که نمیبینید چگونه حقوق مام ع پایمال می شود. بعضی از شما آگاهانه به حقوق امام ع تعدی کرده اید بخاطر دنیای زودگذر- بسا بد معامله ای به خواسته هایتان نخواهید رسید و به زودی متوجه می شوید. در فکر بودم که چگونه است که پس از قیام از اولویت های امام جنگ با ریاکاران از مسلمانان است و حالا بوضوح دلیل این امر مشخص است. آیا می خواهید از دشمنان امام ع باشید؟ به چه چیز دلخوش کرده اید به این زندگی دو روزه دنیا؟ به آن نیز نخواهید رسید و سرابی بیش نیست. شما دچار غضب الهی هستید و بزودی خواهید فهمید. چگونه است که آگاهانه از شیطان پیروی می کنید مانند پیشینیانتان یزید و معاویه و ... و ای گمراهان شیطان نیز آگاهانه از فرمان خداوند رویگردان شد و دچار غضب الهی شد. چرا درس عبرت نمی گیرید؟ شما نیز دومرتبه پیروی از گذشتگانتان که امام حسین ع را شهید کرده اند می کنید و خود را در زمره شیاطین قرار داده اید.
  به کسانی که گمراه شده اند توسط سامری در نقاب دفتر نجف: مگر نمی بینید که این بوزینه ملعون سعی در گمراه کردن دعوت الهی دارد؟ تا به کی خداوند متعال نشانه هایش را برای هدایت می فرستد ولی هنوز هدایت نشده اید
   

این صفحه را به اشتراک بگذارید